| Mamon a întrebat:

Salut, detin un tractor fiat 513 si nu vrea sa porneasca, am dus pompa de injectie si injectoarele la verifificat pe banc si sunt ok. Pompa baga presiunune iar injectoarele la schimbat duzele cu unele noi si tot nu vrea sa porneasca, mentionez ca scoate fum alb cand invarte. Care ar putea fi cauza? Multumesc.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta ar trebui sa o spui celui care ti-a centicubat pompa de injectie si celelalte verificari. Posibil ca nu s-a priceput, mai ales la pompa de injectie. Nu multi se pricep la asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat