| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut,din nou! Ieri v-am spus că nu-mi mai merge claxonul și comenzile de pe volan la un Seat Toledo. Astăzi,mă urc in mașină și au mers pentru câteva momente, iar acum nu, deci ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KovacsB a răspuns:

In legatura cu claxonul, poate te-a blestemat cineva cand ai abuzat de el.

| Korkodeln a răspuns:

Cum ti-au zis si altii ai un contact imperfect (oxidare contacte, cablu flexibil care se intrerupe, etc.). Se pare ca a fost o problema din fabricatie la modelul tau care s-a rezolvat la reprezentanta.
Nu o sa se repare singur, asa ca personal as incerca sa intreb la reprezentanta (nu trebuie sa repari tot acolo daca iti cer bani, poti cauta unde e mai ieftin) ca macar sa stiu despre ce e vorba.