| harim112 a întrebat:

Salut din nou! Vreau iar sa schimb masina si m-am hotarat sa iau un Jaguar XF.
Ce parere aveti de aceasta masina? E din 2009 motor de 3.0 si 275 de cai.
Masina nu mi se pare scumpa e la un pret destul de accesibil din cate vad dar as vrea sa stiu daca merita pentru motoru lui mare, arata bine nu se pune problema de aspect are un interior frumos si exteriorul la fel plus multe alte dotari.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Daca vrei Jag XF si ai bani de asa ceva nu prea cred ca ai nimerit locul potrivit sa intrebi asa ceva! Cred ca te dai mare si atat!

| crysty1222 a răspuns:

Daca ai bani sa platesti impozitul pentru motorul ala plus intretinerea masini, combustibil, atunci nu cred ca ar fi probleme. Pana la urma conteaza sa-ti placa, dar mai conteaza sa nu te lase si fara bani in timp laughing.

Răspuns utilizator avertizat