| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Salut!
Este vreo fata aici care a trecut deja de permis de motocicleta?
Daca da, dupa voi, care e cea mai frumoasa motocicleta din lista pe care v-o dau mai jos?:
1. Suzuki GSX-R1000R
2. Yamaha YZF-R1 2008
3. BMW S1000RR
4. Kawasaki Ninja 650 ABS 2021
5. Yamaha R6
6. Kawasaki Ninja 300
7. Kawasaki Z800
Multumesc!
Totusi...Nah,si dupa voi, baietii...Voi pe care v-ar placea sa vedeti o fata?

9 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Mi-ar plăcea sa o vad pe jos. Eu sa fiu pe motocicleta.

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Legion7X):

Ok.Interesant.
Dar ca model, care iti place cel mai mult?

| Legion7X a răspuns:

Kawasaki Ninja 650 ABS 2021

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Legion7X):

Ai gusturi bune.

| Legion7X a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

laughing ms negru cred că este o culoare frumoasă. O sa arăți ca Batman

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Legion7X):

Lol,oricum la orice model as fi ales negru complet daca se putea. happy

| AlexandruInu a răspuns:

Buna,majoritatea fetelor arata bine pe motoare, ce ai scris mai sus sunt motoare mari puternice si grele. Eu sunt fan Yamaha, asa ca din start aleg Yamaha, mai exact in momentul de fata Yamaha R6 sau Kawasaki Z800

| nuspuncinesunt2 explică (pentru AlexandruInu):

Multumesc!
Dar astea grele imi plac mie.

Si sunt si eu fata.
tongue