| 1HalfOp a întrebat:

Ieri Miercuri 20 Aprilie 2016 am fost admis la traseu! Categoria B. Astazi 21 martie am mers la permise pentru dovada si mi s-a spus ca nu pot sa mi-o elibereze pentru ca permisul meu deja a fost facut si pus la posta(ceva gen ca e pe drum) si mi s-a zis ca in 2 zile imi ajunge. Deci dovada nu au vrut sa mi-o dea in nici un fel.Ce parere aveti avand in vedere ca sambata e Sf Gheorghe si nu se lucreaza la posta nici duminica. Maine ca e vineri poate sa imi ajunga permisul? Ar fi 2 zile de cand l-am luat. Ei au zis ca e pe drum. Sunt din Suceava! Se poate sa imi ajunga maine?

Dau fundita! Mersi

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ieri a fost 20 aprilie, azi NU are cum sa fie 21 martie.
Pe bune! Calmeaza-te ca o sa-ti vina permisul. Arde undeva?

| 1HalfOp explică (pentru ardnaxur1961):

Am gresit, si da arde. Am pus o intrebare in p.l mea. nu te oblig sa imi raspunzi daca nu cunosti taci din gura. Cine stie sa imi zica daca imi vine maine sau nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa il primesti luni cel mai probail, si chiar daca nu era niciun Sf Gheroghe oricum nu lucra posta sambata

| raluk27 a răspuns:

De azi pe mâine e o zi. Daca omul ti-a zis ca vine in doua zile, cel mai probabil o sa-l primesti luni sau cel târziu marti.
Ai stat 18 ani si nu mai rabzi doua zile.