| Levant a întrebat:

Imi poate da si mie cineva ( daca s-ar putea cei care detin o astfel de masina, nu cei ce stiu din auzite ) cateva detalii despre Land Rover Freelander?
- Cam cat ar consuma un Land Rover Freelander - an 2002, motor 2 000 cm3 pe benzina -?
Si am inteles de pe forumuri ca sunt foarte multe probleme cu aceste masini legate de motor, e adevarat?
Spuneti-mi parea voastra legata de aceasta masina din experienta, va rog happy.

2 răspunsuri:
| MikyBG a răspuns:

Parerea mea este: Ii o masina ok ca dimensiune, ii o masina de teren (daca stai pe drumuri de tara neasfaltate e ok). Cea mai ieftina am vazut-o la 3000 Euro iar cea mai scumpa la 5000-6000Euro! Am avut si eu aceasta masina si nu am avut niciodata probleme la motor! Dupa mine daca ai vrea ceva spatios si cat de cat elegant ti-as recomanda Renault Espace din anii : 2004 sau 2009! Sper ca te-am ajutat!

| Levant explică:

Si legat de consum? Cat ia in oras, in afara?