| Miclea_Stefan_1993 a întrebat:

Salut imi poate spune si mie unde gasesc relele la bmw 320 e 46 am o problema si cred ca ii de la relee ..imi ramene arpins un bec pe spate si dupa ce scot cheiea ii vorba de semnalizare si am obs ca faruruile fac acum ca si semnalizariile si nu stiu dc multumesc anticipat

1 răspuns:
| Catany13 a răspuns:

Sub capota in partea stanga si dreapta sub parbriz cum ar veni ai doa cutii negre, depinde de dotarile masinii! Le desfaci si acolo gasesti ce cauti! Funda?