| justme1995 a întrebat:

Am un BMW 318i e36, si cred ca mi s-a inecat motorul. As vrea sa stiu cum se poate rezolva, cu nu stiu cum sa scot bujiile sa le usuc! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| XxOrionxX a răspuns:

Nu poti sa o faci singur trebuie sa te duci cu ea la un service auto DAI FUNDA? :d

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Las-o mai o jumatate de ora si se rezolva fara sa mai faci tu pe mecanicul aprenti rolling on the floor

| IMC90 a răspuns:

Adica ai un junghi laughing Degeaba scrie pe el BMW daca tot un junghi care nu porneste este...

| Doctoru_7315 a răspuns:

Am eu manual pentru E36, lasa-mi adresa de e-mail a ta si ti-l trimit.