| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,imi puteti recomanda niste masini pana in 600-700€? Sunt incepator si nu am nevoie de ceva mai scump.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel Vectra B. Daca prinzi una 1.7 TD, e "aur".
A doua varianta, astepti pana apare un Logan din prima serie (2004-2008), cu motor pe benzina, 1.4 sau 1.6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

600-700€ pe o mașina e cam riscant, mai stânge măcar pana la 1500, dacă nu, mergi in Germnaia și te uiți de Astra G, diesel, Golf 4, cam atat in bugetul tau

| Nicky29 a răspuns:

Uita-te la un opel astra sau un opel corsa am prieteni care sunt foarte mulțumiți de aceste mașini...Și au și consumul mic