| Adrian926a a întrebat:

Salut, imi spune si mie cineva site-uri online de unde poti cumpara sigur si usor atv-uri, motociclete, scutere, masini. Dar sa fie noi, cu livrare prin curier, site-uri de incredere cum sunt magazinele eMAG, flanco, altex si va rog, fara olx happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toti Dealerii si reprezentatii firmelor mari de autovehicule, vand masini si motociclete noi.
Aici nu are sens intrebarea ta daca sunt seriosi, fiindca eMAG si flnco sunt magazine mici, fata de reprezentatii care vand masini.

Cat despre usurinta, este doar problema ta, daca te duci cu toti banii in mana, sau iei imprumut bancar sa cumperi ceva de zeci de mii de euro.
Nu Exista livrare prin curier la cumparare de masini!
te duci personal, platesti si ridici masina.

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa te interb: te refereai cumva la cumpararea de masinute, atv-uri si motociclete noi, de JUCARIE?
Ca doar acelea se vand in magazinele eMAG, falnco si alte magazine de copii si da, acelea pot fii livrate cu curierul.

| sierra1 a răspuns:

"site-uri de incredere cum sunt magazinele eMAG, flanco, altex"

atunci de ce altele?

| Wr3nch a răspuns:

Cu livrare prin curier lol, buna glumalaughing Nu vine nimeni sa ti le aduca prin curier sef, daca sunt noi le preiei din magazin si le tractezi sau conduci pana acasalaughing Asta nu se aduc cu duba.

| Adrian926a explică (pentru Wr3nch):

Nu stiu daca realizezi dar toate vehiculele mici vin in cutii impachetate, se pot livra prin curier, au dimensiunea unui frigider, doar masina nu se poate livra prin curier, Nu inteleg de ce comentezi, macar ai citit intrebarea mea?

| Wr3nch a răspuns (pentru Adrian926a):

Am citit intrebarea ta barosane, dar tu ai mentionat masina si aia nu o aduce niciun curier impachetatalaughing Idem pentru moticlete mari. Poate ai noroc cu un scuteras sau un atv, dar restul se aduc pe platforma, pe banii tailaughing

| Adrian926a explică (pentru Wr3nch):

Normal ca masina nu vine prin curier impachetata in ce lume traim, raspunsul tau nu ma ajuta cu absolut nimic, pierdere de vreme ai cumva 12 ani? NU raspunde