| SkenWell a întrebat:

Am o mica intrebare:Site-ul Evomag este un site sigur si de incredere gen ca Altex Emag, flanco?

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Da,este un site destul de sigur la fel ca Flanco. Nu ajunge la nivelul celor de la Altex si Emag, dar e un magazin ok.
Eu iti recomand, daca vrei sa iti cumperi ceva, sa il iei de pe Emag. Acolo ai cam majoritate produselor ce se pot vinde la noi in tara si e si destul de sigur.

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Https://www.compari.ro/stores/evomag-ro-s19142/#pareri
insa nu are stickerul de "magazin de incredere" in dreapta sus, ca asta:
https://www.compari.ro/stores/220volt-s97177/#pareri

| Dilibache a răspuns:

Da bro e legit