| An0Nim473284 a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati pentru jocuri adica sa mearga jocurile forte bine pe el vreau sa imi cumpar dar nu stiu ce ma gandeam la Nokia N8 HTC LEGEND HTC DESIRE HD dar nu stiu ce sa aleg + ca vreau mai multe pareri Astept raspuns dau funda!

1 răspuns:
| Adenny228 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda HTC DESIRE daca-l vrei neaparat pentru jocuri.Eu stiu ca HTC este chiar potrivit daca vrei sa te joci, am vazut la cineva si chiar mi-a placut.Dar sa stii ca nici Nokia N8 nu ar fi mai prejos, adica cam sigura diferenta ar fi ca ecranul e mai mic decat la celalat telefon, dar acum depinde de gusturile fiecaruia si cam pe care ti l-ai permite.Dar cum am zis daca vrei pentru jocuri HTC, dar sa nu regreti daca iti iei Nokia.Amandoua sunt telefoane foarte bune! Uite aici un url pe youtube cu amandoua unul langa altul si daca mai vrei informatii cauta pe google:http://www.youtube.com/watch?v=zbJXxC1ylA0