| Madalyn a întrebat:

In curand vreau sa dau pentru permis auto de categoriile B, C si D. La inceput vroiam sa dau doar pentru. B insa taicamiu a zis sa dau si pentru celelalte ca sa nu mai am batai de cap!
As vrea sa stiu de la cine cunoste, cam la ce pret ajunge sa dau pentru cele 3 categorii?
Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru B te costa scoala 700-1100 lei+taxa de examinare cu politia
C+E costa 1600-2700lei+taxa de examinare
iar pentru D trebuie sa ai minim 5 ani condus pe categoria C sau sa te angajeze firma care detine vehicole cu categoria D.

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

rolling on the floor)))) 250 ron daca numa b E PESTE 1000 mil ce dracul ai mai dey lasate de raspunsuri din astea laughing))

| Madalyn explică:

Marius, si D-ul cat costa?

| rippE a răspuns:

250 RON Cele 3! si eu le-am dat! atata ma costat!
Da-mi o funda!