| enemyhay a întrebat:

Vreau sa dau de permis, pot lua toate categoriile la varsta de 18 ani simultan?
astept raspuns urgeeeent!
nu exista niciun fel de interdictii,
daca imi puteti da si numarul articolului/articolelor care arata faptul ca pot avea toate categoriile la 18 ani...
stima

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

Scoala de soferi se poate incepe cu trei luni inainte de implinirea varstei de 18 ani pentru categoriile A, B, C, CE si cu trei luni inainte de implinirea varstei de 21 de ani pentru categoria D.

1 răspuns:
| Bixx a răspuns:

Poti sa dai sala la categoria B odata si Orashul desigur,
dar nu poti da mai multe categorii in aceeiashi zi... poti fiecare categorie la distanta de vreo 3 saptamani fiecare sau mai mult (3 saptamana minim)...Succes