| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in ianuarie am cumparat un volvo v40 din 97 din cauza ca cealalta masina care inca o am este foarte uzata ( in jur de 300 000 km caroseria in unele parti este cam ruginita, cand merg pe un drum mai accidentat troncane de nu stiu ce e cu ea, hayonul se inchide greu, trebuie sa il trantesc de se trezesc vecinii dimineata ma mir ca nu se sparge luneta. ) este o dacia solenza din 2003 1. 4mpi, ce credeti ca as putea face cu ea, nu vreau sa o dau la fier vechi pentru ca mai poate fi folosita, in urma cu 1 luna i-am facut ITP-ul si a iesit foarte bine. doar la estetica este cam distrusa ( nu e avariata deloc) nu am avut accidente cu ea.

1 răspuns:
| tyty_1709 a răspuns:

Vinde-o pentru piese solenta au fost foarte reusite sigur gasesti clienti