| anonim_4396 a întrebat:

Salut, la constatarea amiabila, cat timp ai la dispozitie sa o depui?

La, inceputul lui Mai am avut un accident auto cu o persoana care are asigurarea la Euroins

Dupa cateva zile, am fost nevoit sa plec timp de 2 luni din tara cu serviciul si nu am mai apucat sa depun amiabila pe siteul FGA

In acest timp, mi-am lasat masina la un prieten care lucreaza la un service auto si mi-a reparat daunele.

Mai am optiunea sa depun cererea de despagubire la FGA si sa cer decontarea directa a daunelor din moment ce:
- nu a facut nimeni constatarea
- masina este acum reparata
- au trecut aproape 2 luni de la accident

1 răspuns:
| Blueeyy a răspuns:

Tin sa mentionez ca am pozele de la data accidentului in telefon