| Aalexander a întrebat:

Salut.
La cumpararea unei masini eu ma uit la : motor, cat consuma, cum arata in interior si exterior, anul. Dar la un motor? La ce trebuie sa ma uit?
Vreau sa mi cumpar un motor la mana a doua si as vrea sa situ dupa ce sa ma orientez.

2 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

Mai bine il duci la un service specializat si il pui pe tester. Si iti spune tot despre el.

| Aalexander explică (pentru khwewljewew):

Asta cu siguranta, dar cand il aleg de pe net, asta e problema. Doar eu ma duc in orasul lui si n are rost sa ma duc degeaba.