| anonim_4396 a întrebat:

Salut.La o masina pot demonda radio-ul si sa pun un cd-player nou? Masini gen Golf 4, ford mondeo 2004?

Răspuns Câştigător
| GabrielCio a răspuns:

Acum câteva zile am schimbat un radio casetofon cu un cd player la o mazda veche veche de prin 90. Am avut nevoie de un adaptor în plus pentru ca masina este veche și avea alte mufe care nu corespundeau. La mașinile.mai noi trebuie.Doar sa tragi vechiul cd player afara și sa ii scoți mufa după care conectezi noul cd player și gata. Înainte sa tragi cd playerul afara uitate bine sa nu fie.prins în ceva șuruburi sa nu rupi ceva acolo.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demonta"

| 1234Razvanut a răspuns:

Yoda se poate demonta stiu pentru ca si eu am facut asta P.S funda