| thedrake94 a întrebat:

Salut la toti pasoniati de masini, am o intrebare pentru voi daca o masina este inmatriculata in Romania mai exista taxe pe care un proprietar trebuie sa le plateasca.....de exemplu taxa pe poluare se plateste doar odata, la inmatriculare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, taxa de poluare se plateste la prima inmatriculare. Mai sunt o serie de costuri cu impozitul anual, rovignieta, asigurarea RCA, ITP. Numai bine!

1 răspuns:
| missdevil a răspuns:

Din cate stiu eu se plateste la prima inmnatriculare in Ro, nicidecum dupa.
http://economie.hotnews.ro/......asescu.htm