| Queensisjdne a întrebat:

La un ford focu mk1 break nu se mai deschide capota. Daca incerci sa o deschizi nu pot sa misti nici in stanga nici in dreapta lacatul.Solutii?

4 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Am patit la fel tot la focus 1 dupa ce am dat cu m51 parca pentru balamale dar a aduna praful, treapta 1 e spre stanga 2 in dreapta.

| Queensisjdne explică (pentru marinaru777):

Am rezolvat mersi oricum era prea uzata cheia, cu cea de rezerva merge usor zici ca e noualaughing)

| marinaru777 a răspuns (pentru Queensisjdne):

Bv vezi pe viitor sa nu faci ca mine sa dai cu spray de balamale m51 parca sau cat e si sa adune praful acolo.

| H0oByT a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci cu o surubelnita dreapta si sa fortezi un pic.