| RaYzen7 a întrebat:

Salut lume, aș vrea sa îmi pun foli negre pe geamurile din spate ale mașini și am o problemă, masina am luat-o cu un sticker care e lipit pe geamul portbagajului și e foarte vechi, este uscat de soare pur și simplu e ca piatra de tare, cum l-aș putea da jos, am folosit si ceva soluție dar degeaba că nu sa înmuiat deloc. DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Cu un razuitor cu lama il dai jos si un spray de ala de curatat geamuri, dai cu spray, lasi nitel, apoi cu razuitorul ala sau cum i se mai zice razi bine acele stikere.
Dar si omu care iti pune folie il da jos, ala trebuie sa curete f bine geamul inainte dea fixa folia.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur au baietii care un folie niste solutii pentru asa ceva

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi la atelierul de folii cu tot cu el, dar anunta-i ca trebuie dat jos si ala. Il vor scoate cu lama, discuri de cauciuc, aburi... Se descurca ei.

| Frank51 a răspuns:

Alcool 90%.

| ReddY25 a răspuns:

Alcool bro