| DeniiMT a întrebat:

Deci am un laptop si mai demult mi-am lipit un sticker pe el. In timp acesta s-a deteriorat si s-a dezlipit bucatele din el. Problema este ca nu pot sa-l dezlipesc de tot. Stiti vreo solutie sau o metoda pe care sa o pot folosi cu usurinta fara sa-mi zgarii laptopul? Fundaaawinking

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Un tampon de vata sau o discheta demachianta si spirt. Curata bine si nu lasa portiuni lipicioase inestetice daca freci suficient happy

| DeniiMT explică (pentru PeFuga):

Mersi, chiar a functionat. happy

| PeFuga a răspuns (pentru DeniiMT):

Cu placere! big grin

3 răspunsuri:
| ginoeugen23 a răspuns:

Apa calda, sau detergent de geamuri
si un burete fin