| mihnea50 a întrebat:

Salut, m-am bagat recent in scoala de soferi si fac cu un tip de la mine din oras. I-am platit avansul si am depus si dosarul dar faza proasta din partea mea este ca i-am dat toti banii din a doua sedinta crezand ca este om serios. Pe scurt vreau sa ma retrag din scoala de soferi si vreau sa stiu daca este posibil sa-mi recuperez si banii pe sedintele pe care nu le-am facut. (Am facut doar 5 sedinte)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai pierdut toti banii te ti de treaba

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întreabă-l pe el. Dacă ți-i dă înapoi, poți.

| Sophieka a răspuns:

Cam greu... Nu te inveti pana nu patesti...
Daca ai bonul fiscal cu suma platita, ii poti spune ca nu esti multumit, ca nu face treaba si ca iti vrei banii inapoi...Il poti reclama la protectia consumatorului doar ca o sa ai apoi de furca cu el cand va intalniti pe strada daca e badaran.

| mihnea50 explică (pentru Sophieka):

Faza este ca nu mi-a dat niciun bon...

| Sophieka a răspuns (pentru mihnea50):

Ramai cu banii dati.

Plata se achita la sediul scolii de soferi.