| Bogdanbadici1234 a întrebat:

Salut! M-am inscris la scoala de soferi si nu relationez cu instructorul, tipa, este repezit, iar eu imi pierd concentrarea, am terminat legislatia si am facut doar 2 sedinte de condus, prima data am stat 2 ore, a 2 a oara 45 de minute. Daca-mi retrag dosarul sa ma duc la alta scoala imi primesc banii inapoi?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Trebuie sa faci reclamatie cu martori ca n-ai facut orele promise si doar asa poti primi despagubiri.