| Horologer a întrebat:

Salut.
M-am inchis acum 10 luni cred la scoala de soferi,nu am putut sa o continui,iar de curand am luat sala. Urmeaza traseul, daca il pic trebuie sa refac dosarul pentru ca expira.Intrebarea mea e daca trebuie sa platesc inca odata cei 1200lei-1300lei? De celelalte taxe stiu ca trebuie sa o fac dar fix de aia importanta,nu.

Multumesc, astept raspunsul vostru.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu obtii permisul in termen de 1 an de la terminarea scolii de conducere atunci va trebui sa o faci iarasi si va trebui s-o platesti la fel ca prima data.

| Horologer explică (pentru Ioandelasal):

Trebuie sa dau un "avans" sa ma programeze mai devreme atunci. laughing
Mulumesc mult, succes.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da Scoala o vei plati din nou, si fisa medicala si taxa de 68 de lei.