| gabi214 a întrebat:

Salut, m-am inscris la scoala de soferi de 2 luni, am facut doar 4 sedinte, acelea foarte scurte (40-60 de minute fiecare). Mi se pare foarte putin tinand cont ca n-am condus in viata mea. Imi explica si e calm la ore, nu ma pot plange de asta. Data trecuta mi-a spus ca ar trebui sa cumpar vreo 4 5 sedinte extra ca nu crede ca voi reusi cu cele 15. Sunt nemultumit de timpul per sedinta, cum ziceti sa abordez acest subiect? In ritmul asta in 15 sedinte as avea 12-14 ore in trafic, logic ca n am cum sa promovez cu mai putin de jumatate din ore

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vb la scoala de soferi si le spui ce face instructorul. Daca faci 15 sedinte, trebuie sa dureze 2 ore o sedinta. Daca scoala nu ia masuri, faci o reclamatie la protectia consumatorului