| alexplayer11111111 a întrebat:

rareori intreb aici dar.
De curand am inceput sa "fac" scoala de soferi.
Legislatie am facut-o.De citit am citit baza.problema e la orele de condus..Primele sedinte au fost foarte ok dar dupa aceea imi venea sa se termine cat mai repede, sunt in a 4 sedinta si controlez masina greu cu "frica" de a nu ma atinge cu alti participanti din trafic.Voi cam pe la ce sedinta ati inceput sa fiti putin mai stapani pe voi?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Dupa examen, ideea este sa arati ca esti stapan, oricum spre ultima sedinta o sa fi mai ok.