| Anonimul366363 a întrebat:

Salut, m-am programat la sala pe 23 Aprilie( pe drpciv) și eu as vrea sa dau mai repede dacă se poate, momentan e ocupat tot dar câteodată se mai eliberează câte un loc, pot sa anulez programarea actuala și sa îmi fac alta mai repede dac este loc?

1 răspuns:
| Mad1 a răspuns:

Da poti sa te reprogramezi. Sa fi atent cand termini de dat sala iti apare pe pc sa te programezi pentru oras peste.2.3 luni te programezi oricand. Si daca vrei mai repede la oras te duci la cei de unde dai sala si ceri reprogramare poti da si cu o luna mai devreme. Succes