| Raul_Inocentiu_1999 a întrebat:

Instructorul m-a programat la sală înainte de împlinirea vârstei de 18 ani, ce pot sa fac sa anulez programarea si sa fac alta?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu, nu trebuie sa o anulezi, doar ca nu te prezinti. Cand implinesti 18 ani iti poti face programare.

| darrio2007 a răspuns:

Cu ce te deranjează?

| Raul_Inocentiu_1999 explică (pentru darrio2007):

Păi vreau sa o dau mai repede

| darrio2007 a răspuns (pentru Raul_Inocentiu_1999):

Nu te inteleg. Vrei sa o dai mai repede dar, in acelasi timp, vrei sa o anulezi? Ups! Stai ca m-am prins acum. Chiar daca o dai si mai devreme permisul il vei avea in mana tot dupa implinirea varstei de 18 ani. Daca il iei. Asa ca!

| Raul_Inocentiu_1999 explică (pentru darrio2007):

Stiu asta, dar M-o programat cu 2 zile inainte sa fac 18 ani si nu stiu daca o pot da așa

| darrio2007 a răspuns (pentru Raul_Inocentiu_1999):

Nu inteleg care este problema? Chiar pică bine.