| Ex_Al_1996_VhLI a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva...
Pot sa pun volan de golf 4 pe golf 3?

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Se poate inlocui foarte usor.
Nu te lua dupa cei care nu au facut niciodata nimic si care stiu doar sa critice ce fac altii.
Un mecanic bun il inlocuieste in 10min.

https://www.youtube.com/watch?v=JOCdACx6BEc

3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Conform Normelor europene, nici macar o saiba nu poti muta de colo-colo, caci daca iese vreodata vreun accident, la expertiza tu vei infunda puscaria!

| oprescudorin11 a răspuns:

Vreau sa spun ca se pot multe inlocui, dar nici macar acum, cand au murit o gramada de oameni nu intelegi ca asa sunt legile si ca daca le calci te complici degeaba? Poti plati calcand legea, ca merge si asa, tu! Pentru altii mai ordinari! Nu merita, fa-ti singur socoteala. Daca vrei in lumea civilizata!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Normal ca poti. Se da jos usor si se monteaza la fel de usor, cauta tutoriale, il poti pune chiar tu. Spor la treaba!