| laurenttt a întrebat:

Salut, maine dau si eu examenul auto ( traseu ) si vreau sa stiu cand trebuie sa imi aranjez scaunul/oglinzile/centura, exact atunci cand intru in masina cu politistu, sau, intru in masina ii dau dosaru si dupa ce termina cu el si zice sa pornesc, atunci le aranjez?

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ii dai dosarul, te pune sa semnezi ceva. Apoi iti zice ceva de genul "plecam cand esti gata". Iti pregatesti tot ce e nevoie, cele enumerate de tine. Si pleci. happy

| laury4ever a răspuns:

Ar fi bine ca politistul sa asiste cand tu faci asta. Sa nu uiti de centura ai grijahappy Si mult succes pe maine! Lasa emotiile acasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza atat timp cat te vede ca faci lucrul asta inainte sa pleci de pe loc

| viotedy a răspuns:

Cand intri in masina.il saluti si apoi faci celelalte.vezi sa nu ti se opreasca motorul si fii atent.nu e greu.succes.

| Braunion a răspuns:

Cand vrei tu dar inainte sa pornesti motoru.

| Mareacluj a răspuns:

Mai degraba ii dai intai dosarul, termini cu asta si apoi te apuci de pregatirea masinii pentru condus. Poti face si invers, atata vreme cat nu ai plecat inca de pe loc.La mine, instructorul s-a ocupat de asta; toti care am luat sala am avut orasul odata si instructorul a dat dosarele de la inceput la examinator. Bafta!