| Raducugg770 a întrebat:

Salut! Mi am cumpărat de curând un golf 4 și am o problema cu casetofonul.Am cumpărat un modulator ca sa pun muzica de pe telefon și in momentul in care ma conectez și schimb frecventa pornește muzica de pe telefon iar după 10 secunde maxim se schimba frecventa fără sa ating nimic și scrie ca nu are,, TP’’
Aveți idee ce as putea face ca sa meargă?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa cumperi alt casetofon nou, ca ăsta pe care il ai este vechi antic si de demult.

| 4ndr33y a răspuns:

Unele functii radio iti schimba frecventa ca sa adapteze pe relee dintre judete sau cand de exemplu se transmit stiri.
Citeste aici ce trebuie sa dezactivezi ca sa nu iti mai faca asa.
https://www.4tuning.ro/......29828.html