| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am cumpărat un hands free device cu bluetooth și l-am setat pe frecventa 88.5. Chestia e ca atunci când schimb pe acea frecventa, se oprește puțin și după se schimba automat. Face așa și cu device-ul unui prieten(pe frecventa diferită )Ce-i pot face? Mulțumesc anticipat ( PS vorbesc de fapt despre un modulator FM )

2 răspunsuri:
| Atim a răspuns:

Asa îmi făcea și mie al meu. Am problema asta pe aproape toate frecvențele sub 110. Pe astea mai sus de 110 îmi merge fara probleme. Nu stiu daca la tine va fi la fel dar merita încercat.

| CipryIonutz a răspuns (pentru Atim):

Nu-mi trece nici modulatorul nici casetofonul de 110.0, merg pana l 108.0, dar nici cu aia nu se rezolva nimic :/