| LordVirus a întrebat:

Mi-am cumparat o masina din Anglia si am intentionat sa o inscriu in decursul anului 2016, spre sfarsit. Am trecut prin toate procedurile, iar cand am mers la inmatriculari sa imi dea numerele negre au spus ca exista o problema: seria de pe certificatul de inregistrare din Anglia( Document Reference Number ) nu se potriveste cu cea din informatic. Mi-au trimis actele in original prin ambasada in Anglia si acum trebuie sa imi vina un raspuns, cu ajutorul caruia ei imi vor putea da numere negre. Faza e ca am asteptat vreo 5 luni pana acum si nimic. Merg cu numere provizorii. Ce as putea face sa iau odata numerele negre?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa contactezi Anglia, si biroul unde ai trimis actele sa vezi ce se intampla, da ce dureaza atata si daca s-au procesat.

| Florin290990 a răspuns:

Salut. Am și eu aceeași problema. Cum ai procedat sa scoți numerele roșii? Mulțumesc!

| Florin290990 a răspuns:

Numerele negre, îmi cer scuze.