| yoda1verde a întrebat:

Daca mi-am pastrat numerele dupa vanzare la cat timp pot pune numerele inapoi pe noua masina? Adica daca imi iau numere rosii la viitoarea masina pana cand trebuie sa astept sa le pun pe cele negre(pe care le am in posesia mea ). Dupa R.A.R merg la inmatriculari si aia e? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa tii numerele rosii un anumit timp, cand ai toate actele pregatite pentru numere negre mergi la inmatriculari si depui dosarul

1 răspuns:
| alexander911s a răspuns:

Noua maşină vine cu numere roşii, chiar dacă tu ai numerele negre.
Vei fii obligat să ţii numerele roşii pentru o perioadă de 30zz.
După care poţi îmatricula maşina cu ce numere vrei tu, în cazul tău vei prelua numerele pe care le vei înregistra.

| suntserios a răspuns (pentru alexander911s):

Nu te obliga nimeni sa tii numerele rosii un anumit timp, cand ai toate actele pregatite pentru numere negre mergi la inmatriculari si depui dosarul