| Tănase_Robert_1999_cQpl a întrebat:

TPU! Am cumparat si eu o masina second-hand din uk am fost la rar cu ea am, am rezolvat acolo, dupa mi-am facut programare online la inmatriculari. Am fost acolo asa am dat bani, am spus ce numer vreau, dupa ma suna ca numerul de document reference number, nu corespunde, nu este! Am fost la posta si am trimis partea albastra din certificat si am trimis-o in uk inapoi, acum astept sa vad ce se intample. De ce se intampla asta, ce se intampla de nu corespunde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reference number-il a fost anulat și scos din baza de date in momentul când mașina a trecut de la fostul proprietar la tine. E o chestiune de timp pana se va rezolva și vei primi noul document fără erori. Îți doresc succes!

| Tănase_Robert_1999_cQpl explică (pentru anonim_4396):

Da, am primit documentru certificatul de inmatriculare, dar când azi mi s-a zis ca nu corespunde si mi-au dat ei numarul ala si m-au pus sa trimit partea albastra iar in uk ca, să verifice si sa vada!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tănase_Robert_1999_cQpl):

Trebuie sa te conformezi, din păcate...