| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat si eu dupa net un capat toba pentru masina si nu stiu cum se monteaza, am incercat in toate felurile si n-am la cine sa apelez sa ma ajute, urgent, imi trebuie pana maine sa montez, respect!

3 răspunsuri:
| rhytmiser a răspuns:

Il tai pe ala vechi, si il sudezi pe asta nou, mare filozofie!

| mariusciocan a răspuns:

Pai ala are un surub acolo. il pui pe teava ta de esapament si apoi strangi acel surub. ca sa se prinda de teava. sa il strangi bine...pentru ca si eu am avut unul si la prima groapa l-am pierdut.recunosc ca l-am strans cu mana si un patent. incearca cu o cheie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi, da nu are frate nci un surub, s-o ia naiba, trebuie sa iau legatura cu astia. daca nu vad eu, oricum mersi mult, bafta!