| Iulia_Raluca_1996 a întrebat:

Mi.am cumparat un haverboard si l.am pus la jncarcat l.am lasat 1 ora. normal al trebui 2 ore jumate sau 3 dar l.am scos la o ora si a mers cam 2 minute si scoate un țâuit ..Prima data l.am pus la incarcat dar haverboard-ul era ichis si dupa l.am deschis...Cum ar trebui sa il pun la incarcat si de ce scoate sunetul ala?

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Pune-l la incarcat inchis si asteapta 2 ore. daca scoate sunetul respectiv poate s-a decalibrat. Citeste instructiunile cu care a venit, iti spune cum sa il calibrezi.