| deeaandrusca a întrebat:

.am si eu o problema.am un telefon LG optimus l9, am fost la sanius si nu am avut unde sa il pun asa ca l.am lasat pe o sanie cu husa in sus si a nins pe el.Cand am ajuns acasa l.am sters bine si l.am pus la incarcat, dupa cateva minute s.a oprit din incarcat si a inceput sa miroasa a ars si el si incarcatorul, l.am scos repede si i.am dat bateria jos.ce credeti ca ar trebui sa fac..please e urgent
multumesc

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Slabe şanse.Trebuia lăsat câteva ore la temperatura camerei(când ai venit)şi apoi la încărcat.Se formează condens în el, vii de la frig la căldură.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l putin si dupa pune-l iar la incarcat

| deeaandrusca explică (pentru anonim_4396):

Mersi,dar isi va revenii?