| zaqxswcde123 a întrebat:

TPU mi.am cumparat Samsung galaxy s3, l.am pus la incarcat cateva secunde, iar dupa ce am vazut ca se incarca l.am scos deoarece nu.l mai puteam lasa in acel moment. Peste cateva zile l.am pus iar la incarcat, dar de data asta nu se mai incarca.
Ce imi recomandati avand in vedere ca telefonul e nou nout?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Service!

| AlexL28 a răspuns:

Sa iti fie invatatura de minte sa nu mai cumperi gunoaie de la Samsung

| PoWeR14 a răspuns:

Salut! se pare ca : 1 - nu ai lasat bateria sa se formateze, 2 - ti-ai luat teapa si ai cumparat Samsung Galaxy S3 Made in China!