| Andri123 a întrebat:

Mi-am vopsit grila si lipul la masina in culoarea verde, jantele auto le-am făcut de culoare roșie.Parca zic ca nu se potrivesc și vreau să revopsesc jantele in alta culoare. Ce imi recomandați? Un mov? Mentionez ca masina mea are culoarea albastru închis către negru

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Oricum le-ai face, suna si arata oribil. Sa nu-mi spui ca e vreun Golf 4 albastru inchis, ca m-ai dat gata.

| Andri123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ford mondeo mk3 2005

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Andri123):

Misto masina laughing
Fa lip-ul in culoarea masinii, iar jantele albe. Sper ca sunt niste spitate in genul RS rolling eyes

| andreialin2 a răspuns:

Verde inchis inchis

| szamuel a răspuns:

Fa-le dupa cum iti place fiecare are parerea sa poate faci cum spunem noi si mna nu-ti vor place but dark black ar fi super!laughing)