| FacebookManiac a întrebat:

Ce culoare a irisului o considerati cea mai frumoasa dintre verde, albastru si negru(nu caprui inchis)?

Răspuns Câştigător
| oana_3246 a răspuns:

Nu-ti pot raspunde atat de concret. dar uite cam cum vad eu " situatia" : ochii verzi, mi se par misteriosi, schimbat-ori( sti cume zicala "ochii verzi, niciodata sa nu-i crezi". se refera la faptul ca de obicei persoanele cu astfel de ochi isi schimba culoarea irisului ori in albastru, ori in caprui deschis, ori in gri... de pinmde de lumina, sau daca a plans, sau de varsta...). ochii negri, mai ales cei mari, mi se par cuprinzatori, sinceri si speciali in felul lor, iar cei albastrii, par visatori, puri; mie imi aduc aminte de copilarie. sper ca ti-am fost de folos si ca m-ai inteles. pup

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Verzi albaștri!
Pa, pa.

| Nymphetamine a răspuns:

Negru happy