| vLooM a întrebat:

Salut.
O intrebare am si eu...
Cat ma costa manopera sa schimb rulmentii, flanse si burduf pe fata? Cu aproximativ!

Dau funda, mersi.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Pai depinde si de service, daca faci operatiunea la reprezentanta te cam ustura big grin La un service normal mai mult de 200 nu e.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Depinde de masina, undeva la 200 lei.

| vLooM explică (pentru Frank51):

Un opel astra G 1.4 benzina 2007 model classic, deci aproximativ 200 lei?

| vLooM explică (pentru Frank51):

Pot sa zic ca la un service normal, dar nici chiar la unul normal ma refer ca nu este unu chiar de lux, unu mai modest, ar fi bine doar 200 big grin mersi de raspuns.

| Frank51 a răspuns (pentru vLooM):

Pai depinde si de service, daca faci operatiunea la reprezentanta te cam ustura big grin La un service normal mai mult de 200 nu e.