| rockvandam a întrebat:

Salut, oare din ce cauza nu mai pot actiona frana de mana electrica de la un Audi a6 2005.
S-a blocat pe pozitia inchis si nu mai functioneaza imi da erori in bord si incontinuu tot suna.
Am pus un tester pe ea am sters erorile dar tot nu functioneaza.Din tester pot actiona frana si sa o blechez si sa o deblochez, dar de la buton nu merge.
Asta sa fie problema butonul?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreo legatura electrica de la buton sau ecu

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate ca butonul sa fie problema in cazul tau.

| Alexandru250201 a răspuns:

Cred ca de la buton

| AwGenetix a răspuns:

Un banal buton, sau nu neaparat. poate fi chiar si calculatorul de comfort al masinii.