| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 a întrebat:

Salut prieteni am o masina CITROEN XANTIA 193, 000 km an:98 benzina, si nu am mai iesit cu ea de cateva zile bune... si ieri am vrut sa ies cu ea si cand am pus in prima (1) nu pleca de pe loc! deci masina nu era blocata frana de mana lasata, pur si simplu nici nu se misca de pe loc dar daca trag frana de mana si pun in viteza (1) vrea sa plece dar nu pleaca ca este trasa frana de mana, are cineva idee ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

Probabil ca nu mai aveai benzina laughing

| Ali_Alinutza_1997 a răspuns:

Tatal meu e mecanic dar trebuie sa se uite la masina asa ca...nu stiu cu ce sa te ajut...imi pare rau