| MiculFaraon a întrebat:

Salut prieteni! Ce sa aleg dintre un Audi A4 an 2009, Bmw seria 3 an 2009 si un Volkswagen Golf 6 an 2012? Multumesc, o zi frumoasa!

5 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Motorizare?

| OnuOnulică a răspuns:

Alege cu încredere Audi A4.

| Pool77 a răspuns:

Depinde,sunt mai multe criterii.
Intreaba-te care-ti place cel mai mult estetic. Depinde ce motorizare vrei, si pentru ce iti trebuie masina.
Toate 3 sunt super ok, insa as merge pe golf 6 pentru ca e mai noua cu 3 ani decat celalalte.

| pavdany92 a răspuns:

Golf 6 nu recomand vorbesc din experienta sunt bune când sunt noi după o sa începi sa ai numai probleme mai ales la motor la modelul fsi.
A4 e bun depinde ce motorizare alegi și ai grija sa o verifici bine înainte mai ales cartea de service, ca dacă o sa ai probleme cu direcția o s-a cam scoți bani din buzunar.
Iar seria 3 pot sa zic ca o recomand cel mai mult eu recent am achiziționat un model din 2004, pe benzina deoarece diesel nu recomand nimănui doar cu condiția sa umbli mult cu el și de preferabil in afara orașului dacă umbli.mai mult în oraș ia o benzinara consumul e puțin mai mare dar dacă mergi liniștit o sa ramai impresionat cat de puțin consuma și la fel mai ramai cu niște bani de la întreținere

| Andrei7600 a răspuns:

Un BMW SERIA 3 An 2009, o zi frumoasa!