| rRamses a întrebat:

Ce sa aleg dintre Golf 5, BMW seria 1, Skoda sau Audi a3? Sa fie benzina neaparat

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

BMW e mai bun.Nu stau aici sa iti descriu toate ce si cum.VW este Vw, audi a3 este o caricatura, skoda aia nu se mai ia in calcul deloc laughing deci ramai cu bmw.Ce sa alegi ca toate sunt mici si gen sport, suspensie sport, deci o alegi pe cea mai buna, iar din ce ai aratat bmw este cel mai bun. Vorbim de masini pe benzina nu puturoase pe motorina, se pare ca ai facut o alegere bunalaughing

| OldSoul a răspuns:

Eu as merge pe Audi A3.
Golf-ul 5, e tot un Audi, dar ceva mai ieftin, si prea comun
Bmw seria 1, e tractiune spate, si o cutie de sardine, in opinia mea nu prea fac o echipa buna
Skoda, varianta pentru saraci a celor de la VAG.
Cel putin asta e parerea mea, asta as alege eu.

| siriusblack98 a răspuns:

Dacă nu ai probleme cu portofelul atunci mergi pe Audi. În cazul în care muncești ca și noi restul muritorilor de rand tot pentru alții, ia-ți Skoda. Eu personal am o Skoda și sunt extrem de mulțumit de ea. Înainte de Skoda am avut un Ford Focus din 2006.Si de aia am fost mulțumit dar era mai scumpa la piese decât asta de o am acum. A fost un model ediție limitata și din cauza asta.

| Anonimaaaxgar a răspuns:

BMW seria 1winking

| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Eu sunt fan BMW dar, eu zic sa-ti iei golf 5, e ceva mai spatios ca bmw seria 1!

| Iliuta_Cristian_1993 a răspuns:

Eu unul îți recomand un Golf 5. Are consumul redus, portbagajul este încăpător iar interiorul este unul family friendly