| LikeForMe123 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cumva daca A4 B8 (2011) pe care-l am are geamuri ionizate sau cu tenta fumurie pe fata, din fabrica? Ca am auzit ca unele masini au si chestia asta. Poate codul de pe geamuri va ajuta sa ma lamuriti dot682m3240as2. Multumesc anticipat, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar trebui sa scrie pe ele transparenta.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Europenii nu permit geamuri fumurii pe fata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe majoritatea geamurilor scrie "transparenta minima 70%", atat pe fata, cat si pe spate. Unele geamuri de pe spate vin cu tenta verzuie pana la 40-30%, dar pe fata nu prea vezi transparenta mai mica de 70%, din fabrica.

| LikeForMe123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Sunt curios daca am si eu acea transparenta de 70-80% pe geamurile din fata. Parca ma uitasem si dadeau o tenta, dar nu stiu daca era doar de la lumina chestia, era un pic innorat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru LikeForMe123):

Ar trebui sa scrie pe ele transparenta.