| Cipy23 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a, sunt din Bucuresti, si as vrea sa sa ma duc la Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" din Alba-Iulia. Eu am auzit ca este destul de greu dar cred ca o sa ma descurc. Problema este ca mi s-a dat fisa de inscriere si nu stiu care este codul liceului, si as vrea sa imi spuneti unde as putea sa il caut.
Si daca puteti sa ma lamuriti pentru. am auzit ca tr. sa mai dai niste probe ca sa fi admis, stiti unde ar trebui sa ma duc? sau sa ma informez?
MULTUMESC ANTICIPAT DAU FUNDA 100 %

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau probe de rezistenta fizica, examen medical si inca ceva, toate inainte de examenul propriu-zis. Cauta pe Google Liceul militar Alba Iulia. Poate gasesti ce te intereseaza, sau macar un numar de telefon sa te interesezi direct la ei.

| Cipy23 explică (pentru anonim_4396):

Pai am o brosura cu liceul respectiv si cu nr de telefon de la un birou dar as vrea sa stiu ceva mai multe. Ms pentru raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cipy23):

E numarul de telefon de la Secretariat, probabil. Suna la acel numar pentru ca sigur este pentru relatii. Succes la admitere!

| Cipy23 explică (pentru anonim_4396):

Ms de sfat, asa o sa fac, de fapt o sa vorbesc cu mama si cred ca o sa ne descurcam laughing)