| StefanEDK a întrebat:

Salut, recent am cumparat o masina la mana a doua, insa nu am timp sa umblu dupa acte sa o inmatriculez, plus ca trebuie sa o inmatriculez in alt oras. Exista firme sau ceva care sa predau toate actele masinii si numerele si sa umble dupa acte sa imi dea dupa talonul nou cu numele meu si numerele noi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sigur ca da, cauti in google maps inmatriculari auto si apar o gramada - pretul e intre 100 - 200€ (nu stiu daca taxele sant incluse pentru inmatriculare)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista, contra unei sume si avand o procura se ocupa ei